Вирален FB, Twitter и Google+1 WP плагин

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Доколку имате сајт со забавна содржина или едноставно сакате да го направите популарен секако со помош на социјалните мрежи во оваа тема ќе споделам еден доста добар плагин.

На видеото подолу може да погледнете што функција врши овој плагин: FB Like Viral Wordpress Plugin - YouTube

Подесувањето на плагинот се врши во делот Setting слика.

За да ја видите како работи плагинов пристапете до линков
fblikeviral_action.png

Овој плагин беше продаден над 450 копии по цена од 9$

Линк за симнување:
Код:
http://www.mediafire.com/?adjcf5fm2p9a664
 

Vengeance

Член
Зачленет/а
27 февруари 2012
Мислења
73
Реакции
2
Веб-страница
antisportisti.com
Овој плагин неможам да го најдам...

Дали има некој ваков што можам да го имплементирам?

Фала :)
 

Nikola

Нов член
Зачленет/а
19 декември 2011
Мислења
64
Реакции
1
Аце јавува дека фајлот не посоти...можи пак reupload??? Тенкју
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Види ова:
Код:
http://dl.dropbox.com/u/16425787/ibiz.mk/ibiz.mk_fblikeviral_dev-k81a.zip
 

Nikola

Нов член
Зачленет/а
19 декември 2011
Мислења
64
Реакции
1
Добро е работи :)) Тенкју

Имам само едно прашање?? Дали ја истестира ти, и ме интересира дали знајш иако некој има кликнато Like на секое отворање на страната дали пак ќе се појавува, зашто понекогаш знај да иритира за секој редовен посетител??
 
На врв Дно