Веб сајтови кои лично вие сте ги изработиле

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Па заврши ги па после ги промовирај страниците :) Пошо сеа јас ја видов и имам некаков впечаток, а ако впечатокот е негативен, тогаш нема повторно да стапнам там :D
 

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Чек чек.. уште нешто забележав. Имаш копче у менито About Us, а содржината таму ти е на Македонски... ако ти се само за македонци услугите... тогаш и менито го напрај на македонски. Ако не, содржината на англиски :)
 

dorco

Активен член
Зачленет/а
26 јануари 2013
Мислења
361
Реакции
118
ne uspeav da gi prolistam site sajtovi, pa me interesira dali nekoj do sega uspeal da napravi nekakov web servis. Ne zboram za obicni stranicki....
 
На врв Дно