Вебсајт Скрипта со фејсбук share

sash

Член
Зачленет/а
29 јануари 2012
Мислења
84
Реакции
28
Дали некој знае како да се најди ваква скрипта па и слична на неа:

Код:
http://www.battlefield4betakeys.com/
 http://freegta5beta.tk/

Барав да не е вордпрес тема ама не е.[DOUBLEPOST=1364820898,1364817484][/DOUBLEPOST]Најдов...Еве ги ако сака некој.

9vzeimI.jpg


Код:
http://www.sendspace.com/file/03o4uk

Не ги имам испробано.
 
На врв Дно