• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Бели линкови?

Milton

Истакнат член
Зачленет/а
17 ноември 2011
Мислења
360
Реакции
131
не знам дал е до мене и мојот browser или на форумов гледам бели линкови (текст напишан со бели букви), па кога ќе дојдеш врз линкот станува во друга боја?
 

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
И кај мене го има ова.. Линковите наместо со сина се со бела боја... Потоа кога одиш hover е некоја друга боја...
 
На врв Дно