Барам фан страна за замена

besy

Истакнат член
Зачленет/а
7 јануари 2012
Мислења
312
Реакции
119
Ми треба поголема фан страна (мин.30.000) со македонски фанови, за размене јас ќе дадам 24.000 адулт фан страна со најмногу фанови од УСА (5к)...размената ќе биде за 1 месец, па потоа може да се договорим и повторно да го продолжиме периодот. link

На фан страната смеете да објавувате што сакте (со исклучок на забранети слики), моја препорака е или да објавувате CPA линкови или да се искористи за s4s.

Преднос ќе имаат фан страните кои имаат повеќе 18+ фанови и се активни.

Заинтересираните нека ми пратат страници во ПП.
 

POWER

Активен член
Зачленет/а
31 декември 2011
Мислења
438
Реакции
46
Веб-страница
filiptodorov.info
Дали ти треба строго македонска, или може и српско нешто ?
 

besy

Истакнат член
Зачленет/а
7 јануари 2012
Мислења
312
Реакции
119
Името не ми е битно, ама ми требаат фанови од Македонија.
 
На врв Дно