Барам сео про за веб ранк

Делија

Нов член
Зачленет/а
3 септември 2015
Мислења
1
Реакции
0
Здраво.
Пошто не сум баш добро упатен во СЕО, а курсевите ми се малку скапи, има ли некој што нуди услуга да ми изгради добар рејтинг (барем во првите 5-10 резултати на гугл) на вебсајт?
Ако се наоѓа некој, инбокс за договор! :)
 
На врв Дно