Барам пхп програмер за работа од дома.

daceee90

Член
Зачленет/а
4 август 2013
Мислења
21
Реакции
3
Здраво.
Барам пхп програмер ѕа работа од дома понатаму можност и ѕа во странство (Словенија, Германија, Холандија) се работи на проекти (Wordpress, Joomla...) само пхп јазик е обавезен бидејки се прават доста модификации. Програмерот мора да биде сериозен и да си ја знае работава. Контакт на [email protected] , skype: dragan.stojanovski3
 
На врв Дно