• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Барам квалитетен дизајн на веб страна

Kafka

Активен член
Зачленет/а
20 ноември 2011
Мислења
122
Реакции
41
Се надевам дека е на правилното место оваа тема.

Барам квалитетен дизајнер кој што е спремен да дизајнира и во исто време да биде добар со css за да ми даде цена и време за изработка на веб страна слична на оваа


Навистина сакам да ангажирам домашен дизјанер да не барам настрана зашто сепак ова е шанса за некој ако ја здогледа.
примам препораки или што и да е и на темава или на пп.

ви благодарам ..
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
Остави и Маил за контакт. Можеби некој што не е од форумов ќе сака да те контактира.
 

Kafka

Активен член
Зачленет/а
20 ноември 2011
Мислења
122
Реакции
41
Остави и Маил за контакт. Можеби некој што не е од форумов ќе сака да те контактира.

Слободно на порака нека ми пише. Да не се злоупотреби јавното оставање на маил.
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
Си доби ПП... Понатака како ќе се договарате ваше е.
 
На врв Дно