Амазон ривјуа

Liverb

Нов член
Зачленет/а
20 ноември 2012
Мислења
37
Реакции
9
Здраво, ми треба некој што има повеќе амазон акаунти (над 10 би било супер) за оставање ривјуа.
Човеков вика доста нарачки ќе правел, денес бара 2 ривјуа за старт.
Се договоривме долар по ривју да плаќа, тие ги делиме на пола. Знам дека не е многу али малце работа има. Јас ќе ги пишувам ривјуата вие само да постирате.[DOUBLEPOST=1421492281,1420803681][/DOUBLEPOST]Bump nekoj? mnogu rivjua bara covekov, veke mi prefrli kapar 30$
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
ја имам само 2, не треба да ми плаќаш само напиши ми ги ревјуата и ке ги постирам.
 

Liverb

Нов член
Зачленет/а
20 ноември 2012
Мислења
37
Реакции
9
Може и повеќе души по 1-2 акаунти не е проблем
Можам да плаќам на пејпал, скрил, пајонир, нетелер или на рака ако сте од Скопје
 

Artweb

Член
Зачленет/а
12 февруари 2013
Мислења
127
Реакции
18
Господ знае колку има вакви продавачи со фејк ривјуа.
 
На врв Дно