Неодамнешна содржина од Zerosec

 1. Z

  Голем број на wordpress теми и плагини

  Овај пат ќе бидам со голема листа, се надевам нема да биде проблем :D https://nulledfire.com/dl/newsmag-news-magazine-newspaper.1832/ https://nulledfire.com/dl/newspaper.530/ https://nulledfire.com/dl/bemusic-music-streaming-engine.859/ https://nulledfire.com/dl/rss-news-autopilot-script.965/...
 2. Z

  Прашај - prasaj.mk

  Одличен дизајн, лошо таргетирана популација за вакво нешто. Да сум јас сопственик креатор, би закупил и нов домејн за во иднина да би креирал свој бренд а prasaj.mk само како редирект...
 3. Z

  Голем број на wordpress теми и плагини

  Активна е сеуште темава?
 4. Z

  Google adsense - генерална дискусија

  Алтернатива за адсенс, Македонски сајт 100 -200 посети дневно минимум (моментално не е ништо оптимизирано)?
 5. Z

  Купувам фб страна или инстаграм профил - македонска публика

  Пиши ми пп за инстаграм реклама на профил со +10к фоловерс. Позз!
 6. Z

  Потребен е article writer со добро познавање на англиски јазик

  Доколку важи уште понудата пишете ми цена за пост од 500 и 1000 зборови.
 7. Z

  Помош со јутуб и адсенс

  Тие филмови ќе им ги возиш на дечкиве тука што не работат со ова. Културно прашав дали имате искуство, а не да се однесуваш вака "момак".
 8. Z

  Помош со јутуб и адсенс

  Токму на ова мислев, моите следачи цели 5 години ми ја немаат ископирано мојата идеја. А знаеш зошто? Затоа што тие не се искусни во тоа, немаат време и вештина да се занимаваат со тоа, едноставно несакаат да се замараат со тоа, за разлика од хиените кои вртат по вакви теми и чекаат на готово да...
 9. Z

  Помош со јутуб и адсенс

  Си слушнал некогаш за заштита на идеја? Зошто да ја споделам мојата идеја која ми носи пари на тебе и да имам конкуренција?
 10. Z

  Помош со јутуб и адсенс

  Убаво е да се пишува, ама дали имате нешто вие ваше? Од гледање возач не се станува... Еве една моја постара тема, ги имаш сите потребни информации за почетник...
 11. Z

  Помош со јутуб и адсенс

  Одговорот мој беше прецизен, бидјеќи долго време работам со ЈуТуб и знам која идеја би довела до успех. Ако си во можност објави неколку видеа види како ќе си течат работите, дозволено е се освен целосно објавување на книгата или директно нарушување на авторските права. Имам работено сличен...
 12. Z

  Помош со јутуб и адсенс

  Оваа идеја нема да има успех, барем ако ти е намерата да заработуваш од монетизација... Тешко се рангира, а уште помала има заинтересираност :notwork:
 13. Z

  Facebook Audience Network

  Како стоиме ние македонците со FAN? Гледам многу страни се поврзани со FAN, имаат добра заработка??
 14. Z

  Zupergram auto follow instagram bot

  Има некоја новост? :rolleyes:
 15. Z

  Zupergram auto follow instagram bot

  Вчера го симнав ботов за тестирање, најверојатно е Out of date. Не сакаше да работи кај мене...
На врв Дно