Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Zeratul
Последна активност:
12 Ноември 2013
Зачленет:
15 Март 2012
Мислења:
91
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
33
Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Професија:
Интернет Маркетинг и СЕО

Zeratul

Член, Машко, од Скопје

Состојба на оперативност: 99,8% 2 Октомври 2012

Zeratul последен пат беше виден како:
12 Ноември 2013