Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
важна
Последна активност:
15 Јануари 2012
Зачленет:
4 Јануари 2012
Мислења:
14
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Роденден:
3 Март 1990 (Возраст: 30)
Веб-страница:
Локација:
Скопје
Професија:
Програмер

важна

Нов член, 30, од Скопје

важна последен пат беше виден како:
15 Јануари 2012