Неодамнешна содржина од VaneVelkoV

 1. VaneVelkoV

  Бесплатен AdWords ваучер!

  Да да на тоа мислев потроши тс вложи... а јас мислев дека само на Google Partners ги даваат тии купони, моја грешка нема потреба од извичници, тука сме да си помагаме :) Offer available only to customers with an AdWords billing address in the US or Canada. For the complete terms and conditions...
 2. VaneVelkoV

  Бесплатен AdWords ваучер!

  Јас имам промотивни ваучери потроши $25 добиј $100 за акаунти на адвордс не постари од 14 дена. Ако му требат на некој нека ме контактире.
 3. VaneVelkoV

  Keywords прашање?

  Ignoriranjeto vazi za keywordite koi se koristat vo Adwords reklamite ne sum siguren dali vazi za organski traffic. Ali ako e za edna tocka razlikata najdobro ti e kako so rece dorco da si proveris na keyword planner razlika vo prebaruvanja. Ako tockata ja menuva smislata i poentata na...
 4. VaneVelkoV

  Angela Backlinks - 2013

  ОК, фала!
 5. VaneVelkoV

  Angela Backlinks - 2013

  Здраво дечки, Ме интересира дали имате искуство колку време е потребно за Google да ги индексира изградените линкови и да ги зема во предвид за ранкинзи? И дали тоа време зависи од тоа за каква страна станува збор, дали е авторитетна или не, page rank, итн.
На врв Дно