Неодамнешна содржина од Toni st

 1. Toni st

  Совети за содржината на забавни веб портали и магазини

  Повеќето од порталите се трудат да имаат што повеќе објави во денот, што е многу непрофесионално... И јас имам портал, не го кријам тоа, но мислам дека се придржувам до некои непишани правила за добро да изгледа една објава, секогаш е средена и сликата и параграфите... Некој совет или критика...
 2. Toni st

  Поставување на неделен хороскоп на веб?

  Сајтметарот го поставив неодамна, се двоумам и ја дали да го отстранам, и така периодов е некако слабо со посети... :) За хороскопот баш ќе разгледам вечерва да видам шо како е... за неделен превод има некакви шанси да дадам да ми преведуваат ама за дневен, сеуште не :) Спонзори има да, не...
 3. Toni st

  Поставување на неделен хороскоп на веб?

  Се работи за www.turlitava.com платформата ми е во блогер, конкретно ме интересира за хороскоп...
 4. Toni st

  Поставување на неделен хороскоп на веб?

  Здраво дечки, дали некој би можел да ми каже како да поставам хороскоп на веб сајт, некоја сугестија, да ме упатите до некое лице или сл. Благодарам!
 5. Toni st

  Веб сајтови кои лично вие сте ги изработиле

  Да ама сакам на него да идат ново објавените... у изработка ми е :)
 6. Toni st

  Веб сајтови кои лично вие сте ги изработиле

  Хаха, не е, не е... се научив да ги мењам од корен, барем тоа не ми е проблем :) Не би сакал да имам тема што ја имаат многу :) Полека, полека си ја усовршувам... сеа сум на потег да го мењам слидерот, тој ми е од темата :) Thanks.. :)
 7. Toni st

  Веб сајтови кои лично вие сте ги изработиле

  Еве сајт што спонтано го направив, темата е моја, само основата ми е од готова тема.... turlitava.com
 8. Toni st

  AdSense формула за заработка

  е да.. :)
 9. Toni st

  AdSense формула за заработка

  Чекот во банка ќе ти го претворат во пари, чекот е валиден, го препознаваат банките.
На врв Дно