• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.
stefan_v
Реакции
307

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

  • Zdravo stefan.Gledam deka rabotis so CPA pa mi treba sovet,pomos sto bilo za apliciranje posto me odbivaat na sekoja dosega i vekje sum pri kraj so nervite. Ako mozes i kazi mi koj vid na web-strani gi prifakjaat najmnogu.Pozdrav
    Дали си регистриран на емагаре форумот? Ако да, смеам ли да знам под кој ник :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно