Неодамнешна содржина од spancevski

 1. spancevski

  Проблем со WordPress Категории

  Еве вака...си билдам еден сајт преку Wordpress 3.8 али имам еден мал проблем..Нормално имам Top Menu барови со Nav-Menu..е сега, кога сакам да напишам нов пост, пред да стиснам Publish, ја селектирам темата пример сакам да се појави во категорија Спорт и во категоријата Фудбал, или само во...
 2. spancevski

  Hotfile

  Шо знам Аце, онака ми текна , али у право си, не се исплаќа да го работиш.. :)
 3. spancevski

  Hotfile

  пробај да ги исконтактираш на меил.. се надевам дека ќе ти помогнат..
 4. spancevski

  Заработка со реклами?

  Сакам да прашам...има некој искуство со http://bannerplay.com/ ? има еден мал проблем како во горе наведените постови..да речеме..банерот е кликнат 11 пати а кога проверам во Clicks , ми покажува 5 или 6 клика..да не е фејк странава или има некоја грешка ? и ќе ве замолам ако имате некоја друга...
 5. spancevski

  Во врска со freelancer.com

  Бидна веќе , јасно ми е до некаде, али ако не те мрзи прегледај ја темата за oDesk, ми треба малку помош околу тоа :D
 6. spancevski

  Upwork (поранешно odesk)

  Ти пишав ПП :)Ако може малку помош..сакам да аплицирам за работа на oDesk.. дојдов до Upfront Payment и Cover Letter и не ми е јасно шо треба да напишам таму :?
 7. spancevski

  Во врска со freelancer.com

  Пошто сум почетник, сакам да прашам.. пример..сакам да изработам банер или лого на било кој шо плаќа ако му креираш ..како да го најдам....сами ти понудуват..ти аплицираш? како да ја најдам таа работа и да започнам..некако ме збунува странава.. ич не сум искусен.. помош малку околу тоа ако може :)
 8. spancevski

  Upwork (поранешно odesk)

  Кои вештини треба да ги имаш за да работиш на oDesk?
 9. spancevski

  Hotfile

  Еве и јас да отворам една тема.. сакам да прашам.. има некој пробано да работи со Hotfile, барем некое мало искуство, и дали има некоја фајда ..дали исплаќаат сигурно...Чекам одговор и мислења од вас :)
 10. spancevski

  FileIce метод за заработка

  тенкју соу мач :D
 11. spancevski

  FileIce метод за заработка

  Добро тогаш..фала за информациите друже :)Please select your main reason for signing up for a FileIce account: To download files without completing a survey & to upload files and earn money.. е вака сега..сакам само да прашам.. со првиот метод : to download files without completing survey можеш...
 12. spancevski

  FileIce или FileFire!?

  Конечно првите 0.84 ми стигнаа сега.. мислам дека ова е од мене пошто пред некој саат време пробав со прокси да потполнам еден сурвеј,поточно данлоудирав VLC Мedia Player.. прозорчето со сурвеј линковите кај што течи не се автоматски затвори како да не го ни данлоудирав фајлот ..ама ете...и да...
 13. spancevski

  FileIce или FileFire!?

  Се регистрирав пред пола саат на FileFire, сега само шо отварам маил.. и ете , ме прифатиле..ајде и јас да започнам со ова чудо.. со среќа нека ми е :DИ заборавив да прашам.. на акаунтот кај што ми е аплоадиран кракот ....си пишува јасно: Your Url.. е сега.. имам еден другар живее во Канада, ќе...
 14. spancevski

  FileIce метод за заработка

  Океј, фала како и да е, али вистина е тоа дека само во Канада се бесплатни сурвеите ?
 15. spancevski

  FileIce метод за заработка

  Е вака сега..имам едно прашање до вас..значи тој шо ќе проба да го симне кракот или лажниот хак со линкот закачен од FileIce , кога ќе го отвори , му се појавува Survey прво дека мора да изврши па да го downloadira па после одкако е downloadiran ти стига на акаунтот некој долар.. или како ?
На врв Дно