• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.
Seophisticated
Реакции
55

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

 • Здраво друже,
  Гледам си го промовирал earth4energy исто како јас сега ама изглада се заебав како што рече ти опаѓа интересот :) BTW дали би сакал да ми мавниш еден backlink од твојот блог накај мојот?
  Би ти бил благодарен па и јас пи ти помогнал со некој backlink за твој сајт(било кој). Доколку се согласуваш earth4energy reviews во anchor :) (Earth4energy reviews - Reduce energy bills)
  хаха не е толку лошо со поракиве дека кога и да ти пишам знам дека ке го прочиташ.

  Инаку ова преку fiveer пробував а сакам да почнам со правење страници и со SEO да бидам меѓу првите на google и да фатам некоја подобра пара ама незнам дека се сомневам во испалатата... Дали тебе ти стигнал чекот ?
  Здраво јас сакам да те прашам во врска со clickbank.com дека сварно сакам да почнам со тоа го гледам методов више подолго време како најдобар метод за правење пари но прв пат пробав пред некој ден преку Fiverr.com дадов линк од производ на човек што го сподели со +51К на twiter но нема нитуедна продажба можеби дека гравитацијата му беше преголема...
  И сакам да те прашам дали ти имаш нешто продадено и на кој начин го правиш тоа?!!?!?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно