• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.
P
Реакции
46

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

  • Здраво..Можеби знаеш нешто во врска со фејсбук апликации? -Како се прават? Како оние што беа каква кола ќе возеш и слично?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно