Неодамнешна содржина од Petrusevsky

 1. Petrusevsky

  Wp rocket

  Има expiration на wprocket -ов? сеа го спуштив и го прикачив..
 2. Petrusevsky

  Македонски сајтови што генерираат приход од адсенс

  Здраво, ко што знам маќедонскиве сајтови неможат да се сврзат со гугл адсенс... знам дека некоја бугарска платформа е замена за адсенс кај нас за мк сајтовите... Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 3. Petrusevsky

  Академии за дигитален маркетинг

  Здраво дечки, дали има некој шо посетува или посетувал Академија за Дигитален Маркетинг? Знам дека постојат неколку такви платформи да ги речам.. Brainster, Џолев и Уметностите, Semos, Creative hub и др. , доколку имате искуство со некој од овие платформи кој имаат академии за д.м. да споделете...
 4. Petrusevsky

  Нудам shoutouts на инстаграм 12k профил

  Апдејт: 16.600 следбеници. https://www.fiverr.com/acika123/give-you-an-instagram-shoutout-on-15k-real-audience
 5. Petrusevsky

  Нудам shoutouts на 300k фејзбук страница

  Ја намалив цената за shoutout $5 промотивна цена ако ми нарачате преку фивер www.fiverr.com/acika123 Навалете
 6. Petrusevsky

  Нудам shoutouts на инстаграм 12k профил

  Нудам shoutots на инстаграм бизнис профил, расне дневно по 50-200 фоловерс. Статистика за фоловерс по држави: 45 % америка 7% канада 4% турција 3% англија 2% италија Ја има опцијата swipe up, супер активен профил. Еве ја понудата: 5 евра пост или стори 7 евра стори + пост Ако некој сака паќет...
 7. Petrusevsky

  Нудам shoutouts на 300k фејзбук страница

  Еве ако некој се реши: https://www.fiverr.com/acika123 :D
 8. Petrusevsky

  (итно) се продава фејзбук страна 105к

  Продавам фејзбук страна: Да си кажам со време, знаете каков е ричот кај хелти ниче на фејзбук страните (малце тапа) , добар линк иде бомба. органик растена први се америка околу 5години стара Пријавена е во Онтарио со тоа што може да се заработува со Ad Break(видео реклами,заработка преку...
 9. Petrusevsky

  Shopify dropshipping

  Има уште некој шо се занимава со дропшипинг? апдејтови-мислења? 2чекаут се единствените од кој шо можеме да вадеме пари, има некој шо е лесно прифатен и како оди тоа се?
 10. Petrusevsky

  Нудам shoutouts на 300k фејзбук страница

  Travel, Outdoor living,Nature, Health(105k) , Cabins, off grid living...
 11. Petrusevsky

  Giveaway $5 giveaway e-bay

  Го видов и јас тоа ама кај мене сакаше и го призна купонот...
 12. Petrusevsky

  Нудам shoutouts на 300k фејзбук страница

  Нудам shoutouts поточно (paid posts ) на моја страница, 287 илјади лајкови, со америка на прво место, договор у сандаче. (види слики). https://prnt.sc/lpio04 https://prnt.sc/lpio9o https://prnt.sc/lpip2x Имам и некој помали, 160илјади, 30илјади, 16илјади.
 13. Petrusevsky

  Giveaway $5 giveaway e-bay

  Ајт здраво на сите, ситно ама ќе ви се најде нешто за по дома :D ebay.com https://prnt.sc/lpik05 (емаил после чекаут) https://prnt.sc/lpik05 (само шипинг за еден продукт платив 10 денари :p )
 14. Petrusevsky

  Алтернатива на google ads?

  2018та апдејт реплиќи? користам инстант артиклс (FAU) ама дека инстант рекламите се појавуваат само на телефон ми требаат реклами за на веб - од десктоп,контент прифаќаат повеќе со health ниче сајтови,а медиа ме одбија, чаре?
На врв Дно