Неодамнешна содржина од OuttheWoRlD

 1. OuttheWoRlD

  Бесплатно огласување bin.mk

  да дизајнот на темата,а не ми е јасно што криеш ? Ако не е на вп,која платформа користиш напиши,да знаеме за која тема можам да ти помогнам,да го подобриш повеќе вебсајтот
 2. OuttheWoRlD

  Бесплатно огласување bin.mk

  не е добро,на вордпресс сигурно не си го направил? Барај друга тема..
 3. OuttheWoRlD

  Помош со јутуб и адсенс

  hehheehheh оди во америка и снимај некоја музика од еминем :) Одма 10к субс имаш
 4. OuttheWoRlD

  Ads-реклами во веб-сајт (wordpress,blogspot)

  Пробав на content.ad Нешто не е во ред несака да се регистрира ..?(Идеја некоја).
 5. OuttheWoRlD

  Ads-реклами во веб-сајт (wordpress,blogspot)

  Д Друже ми е страв да не ме одобрат од Адсенсе по што користам и youtube monetization,за посетители имам многу но не се насочени кон мојот веб-сајт (блогспот), поради PPD имам направрено што симнуваат мн.луѓе. Ќе одам на content или propellerads??
 6. OuttheWoRlD

  Здраво другари

  Здраво луѓе, најпрво од све јас сум Рики и веќе долго време сакам да почнам да се занимавам со интернет заработка па така дознав и за форумов, што стварно ми одговара за да дознаам некој работи и можеби и покасно ке добијам некоја помош. Во главно тоа е тоа за мене па бидете ми поздравени, со...
 7. OuttheWoRlD

  Ads-реклами во веб-сајт (wordpress,blogspot)

  Здраво на сите другари. Сакам да ставам реклами во еден блогспот со македонски реклами дали може?(за еден месец ќе земам и домен) Прашањето мие доколку можам да ставам македоснки реклами во мојот така наречен веб-сајт? еве линк од мојот блогспот ќе ви бидам благодарен.
На врв Дно