Неодамнешна содржина од NickyyOH

 1. NickyyOH

  Продавам/заменувам Google AdWords ваучер

  30 јуни пишува
 2. NickyyOH

  Продавам/заменувам Google AdWords ваучер

  Не сум знаел. Ти благодарам. Може да биде избришана темава.
 3. NickyyOH

  Продавам/заменувам Google AdWords ваучер

  Продавам или менувам Google AdWords ваучер од $75 со важност за активација до 30.06.2014 Цена: $50 Замена: Facebook Ads купон
 4. NickyyOH

  People Per Hour

  Внимавајте со рефундите. Доколку направиш рефунд поради било која причина самиот систем автоматски ти остава фидбек 1 звезда. Па треба да имаш добра причина и да им пишеш во супорт за некако да ти го тргнат фидбекот... :D
 5. NickyyOH

  Хелоу ма френдс

  :welcome:
 6. NickyyOH

  Среќна Нова Година!

  Среќна нова! Се најубаво во неа, многу успех на сите и многу успешни бизниси.
 7. NickyyOH

  Здраво дечки!

  Добредојде и пријатен престој. :D
 8. NickyyOH

  People Per Hour

  Здраво, Поминаја околу 2 месеци одкако се регистрирав на овој сајт, се почна така безнадежно како што беше Fiverr. Креирав така наречени hourlies претежно за графика: - Дизајнирање на лого - Уредување на фотографии (retouching and airbrushing) - Дизајнирање на флаери, постери, ..итн. Првата...
 9. NickyyOH

  Здраво ИБиз

  Добредојде, пријатен престој :D
 10. NickyyOH

  People Per Hour

  На сајтов се регистрирав пред околу 14-15 дена. Креирав така наречени houlies (познато како gig на фивер).. После една недела и нешто ми пристигна емаил со првата нарачка. Првата нарачка беше успешно завршена и сега све останува да ја чекам следна нарачка... Доколку некој има поголемо искуство...
 11. NickyyOH

  Здраво и од мене

  Добредојде :)
 12. NickyyOH

  Во што би можеле да се вложат 200$

  Како што кажува насловот во што би можеле да се вложат околу 200$..? До сега беше шо беше но повеќе фивер и сите слични сајтови опаднаја барем за мене. Е сега размислувам за купување на некој бот или било што, нешто од што би можело да се добива една просечна плата. Сите мислења се добредојдени
 13. NickyyOH

  Здраво

  :welcome:
 14. NickyyOH

  Giveaway 1 година Хостиг од Vinhost.mk

  Јас сакам да учествувам :)
 15. NickyyOH

  Интернет порачувања, царини, ддв, пошти (ebay.com, dx.com...)

  Досега имам порачувано од dx.com и уште една незнам како се викаше, мислам дека не постои повеќе, од која пратката ми пристигна за нецели 10 дена.. Првите два пати кога порачував од dx.com првата пратка пристигна за 15-16 дена, а втората за 25-26 дена, сега исто така имам порачано некои работи...
На врв Дно