Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
NickyyOH
Последна активност:
11 Ноември 2014
Зачленет:
18 Јануари 2013
Мислења:
30
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
23

Ги следи 1

Го следат 1

Пол:
Машко
Веб-страница:
Локација:
Охрид
Професија:
Web and graphic designer

NickyyOH

Нов член, Машко, од Охрид

NickyyOH последен пат беше виден како:
11 Ноември 2014