NenadS

Роденден
5 мај 1984 (Возраст: 36)
Gender
Male
Occupation
Web Developer

Трофеи

 1. 5

  ИБиз Член

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 2. 15

  Една година член

  На нашиот форум сте член 1 година. Како награда добиваш 15 поени.
 3. 10

  10 од 10

  Трофеј кој се добива за 10 дена членство, 10 мислења, 10 допаднати мислења.
 4. 2

  На некој му се допаѓате

  Somebody out there reacted positively to one of your messages. Keep posting like that for more!
 5. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Дно