• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Неодамнешна содржина од Nakolce

 1. Nakolce

  Фејзбук хак скрипта

  100% работи? Ако е фејк.. може да направам колку сакам... И моментално правам и промовирам такви :D Сепак сеуште има народ што се лаже по ова.
 2. Nakolce

  Facebook viral. First like&share.

  прочепкај по форумов.. имаше нешто такво 100% сум сигурен.
 3. Nakolce

  Заработете со продавање на услуги

  Сега го гледам ова... И знам дека е нешто што работи. Го работев ова неколку месеци, но со мали бројки и со Addmefast постигнував се. Откако подзастанав со работата од Х причини.. Се е сменето. Addmefast неможе да постигне толку или ако постигне голем дел ќе бидат избришани како фејк. Сега сум...
 4. Nakolce

  Се бара учител за PPD !!!

  Мислиш со правење на блог... и промовирање на истиот? Читам на интернет дека сеуште има некои што заработуваат со youtube. Само малце е тешко со ова 301. Направив неколку видеа и полека пробувам да ги протнам низ тоа заштитата нивна. Ако ми успее би требало да биде добро... Не се брзам и секој...
 5. Nakolce

  Се бара учител за PPD !!!

  Пред недела дена решив да се вратам малце на интернет заработката... До сега не сум работел со ППД но гледам дека има заработка ако се проба. Бидејки сум тотален нуб... Пробувам разни ствари ама не иде некако... Барам некој што го работи ова да ме води чекор по чекор додека да почнам редовно да...
 6. Nakolce

  U2b views

  Го користи некој сеуште софтверов? Пред некој ден ставив 1000 прегледи на едно видео и сеуште нема додадено ниту 1... Ставив и 2 коментари ама и тие не се сеуште постирани. Каде е проблемот да не знае некој? Да не треба да ги контактирам? Иначе и јас имам 20к поени на акаунтот :D
 7. Nakolce

  Бесплатни начини за надминување на 301+ на Youtube?

  Јас деновиве почнав да правам проби за PPD нормално со youtube ама заглавив кај видеата. Имам 2 видеа.. Скоцкани според сите правила... Барем колку можев да направам повеќе и подобро. Е сега голема пречка ми е 301 границата на youtube. Првиот пат се залетав го прикачив видеото и наредниот ден...
 8. Nakolce

  Google account phone верификација

  Користам Firefox... Ама за колачињата не ми текна Овој рутер од t-home нема можност за дисконектирање и повторно конектирање... Со стариот менував чесо и IP адреса... Едит... овој акаунт да го заборавам или да се трудам околу него... Иако полесно ќе биде мислам нов да направам и да прикачам...
 9. Nakolce

  Google account phone верификација

  Изгледа google ги пронајде сите броеви на к7 Пред некој ден регистрирав акаунт и го верифицирав со к7. ставив видео и го оставив така. Сега неможам да се логирам за да променам податоци на видеото.. ми бара пак верификација. Некоја идеја?
 10. Nakolce

  Оф - топик

  Ќе мора аркан да го прашаш за тоа... Јас сум сеуште у рана фаза на продажба... тие карти у посебна фиолка се сместени :D
 11. Nakolce

  Оф - топик

  Ај да пишам и тука.. случајно некој да не сака Продавам карти за концертот на Цеца во Охрид на 1 Август. Цени: Партер - 500 ден. Трибина - 800 ден. Фан Пит - 800 ден. Праќам и во другите градови по карго... може да ме контактирате по ПП или на 077 766 967 (Што би рекол Аце Affiliate Marketing...
 12. Nakolce

  FileIce метод за заработка

  Ако некој неможе да се регистрира на Fileice а смета дека може да заработи... Нека ми пише ПП. Јас имам акаунт кој стои така. Никој не го работи. Па може да правиме JV
 13. Nakolce

  Кои се вашите планови за во 2014?

  Неможам вечно од интернет бизнис да живеам... Како прво незнам тука колку е можно да се легализира нешто такво... Да отвориш фирма за тоа и да ти тече стаж. А како второ... Има доста работи кои ми сметаат овде па сакам да си ја пробам среќата надвор. Додека да ги извади парите од...
 14. Nakolce

  Кои се вашите планови за во 2014?

  Да ја напуштам државава... Првичен план за оваа 2014, па сега колку ќе се оствари не зависи од мене.
 15. Nakolce

  Оф - топик

  хахахахахах
На врв Дно