Неодамнешна содржина од mrmachovski

 1. mrmachovski

  Купување на фејзбук страници.

  Нека ме контактира во ПП тој што има Македонски страници, било активни или неактивни!
 2. mrmachovski

  Купување на фејзбук страници.

  Имам огромна бројка на страници, со просечно 15000 лајкови, сите македонски. Вкупната бројка на сите страници заедно изнесува околу 600 000 фанови, сите македонци. Ако си заинтересиран за купување на некоја страница или пак ако евентуално имаш некоја подобра идеја, контактирај ме по ПП
 3. mrmachovski

  Social Reader (Социјален Читач)

  За Facebook, лајкови на фан страни.
 4. mrmachovski

  Social Reader (Социјален Читач)

  Се изјаснив погоре дека ми треба SOCIAL READER за вордпрес платформата и сега барам или плагин или парче код шо ќе ми сврши работа. Шо е нејасно?Помош? Би платил колку шо треба ако некој ми сврши работа :)
 5. mrmachovski

  Social Reader (Социјален Читач)

  Епа ај прати ми линк од некој плагин шо по работи да го пробам...
 6. mrmachovski

  Social Reader (Социјален Читач)

  Ама тие плагините не работат...
 7. mrmachovski

  Imam edno prashanje :)

  Imam edno prashanje :)
 8. mrmachovski

  Social Reader (Социјален Читач)

  Дали некој од вас знае како се прави Социјален читач (Open graph) ? И кажете дали е подобро да се поврзи со џумла или вордпрес за да знам каков сајт да изработам :)??
 9. mrmachovski

  Фејсбук Лајк Плагин

  Ова facebook page promoter ти дозволва и X да стисниш, не е неопходно да стисниш лајк за да го видиш постот/страницата... Ајде малку помош
 10. mrmachovski

  Фејсбук Фан Страници

  А шо е то CPA не ми е јасно...?
 11. mrmachovski

  Фејсбук Фан Страници

  Сите се од различен тип. Спортски, патриотски, забава, за некои идоли итн. :)
 12. mrmachovski

  Фејсбук Фан Страници

  Некој се активни, некој не.
 13. mrmachovski

  Фејсбук Фан Страници

  Здраво дечки! Имам голем број на фан страници (македонски), околу 400 000 членови на сите вкупно. Дали некој од вас има идеја како можам овие фан страници да ги искористам до максимум? :)
 14. mrmachovski

  Здраво на сите!

  Здраво дечки, на форумов се зачленив заради интернет маркетинг. Ми требат доста информации околу таа тема. :)
На врв Дно