• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.
Milton
Реакции
131

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

 • Здраво сакам да те замолам нешто.
  Се работи за Аверин2 темата, ја симнав кога ја прикачи Аце, но после го форматирав комјутеров и заборавиви да ја зачувам. Сега линкот не работи, ако сакаш да ми ја пратиш би ти бил благодарен. Немора цела Архива, само она главното темата, бидејки знам во архивата имаше и некои додатни работи.
  Дај кажи што треба да напраам да ми се прикажуваат сликтие бе ? :)
  Друже ја најде ли аверин ?? јас ја ставив сеа на нов сајт, ама ме јебава ного, ставам лого и тоа преку Цпанел, и пак не го прикажува :D
  Здраво Милтон, гледам дека имаш доста познавање од интернет маркетинг. Јас би ти предложил да размислеш за вклучување во еден мој проект во смисол на guest posting. Сајтот е нов и македонски е. Доколку се монетаризира блогот во иднина(иако многу тешко со оглед на тоа дека сме македонија), те вклучувам тебе во питата. Размисли за ова. Биди поздравен, Дарко.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно