Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Milton
Последна активност:
12 Март 2015
Зачленет:
17 Ноември 2011
Мислења:
360
Допаѓања:
133
Поени од трофеи:
118

Го следат 4

Локација:
Скопје

Milton

Истакнат член, од Скопје

Milton последен пат беше виден како:
12 Март 2015
  1. Колман
   Колман
   Здраво сакам да те замолам нешто.
   Се работи за Аверин2 темата, ја симнав кога ја прикачи Аце, но после го форматирав комјутеров и заборавиви да ја зачувам. Сега линкот не работи, ако сакаш да ми ја пратиш би ти бил благодарен. Немора цела Архива, само она главното темата, бидејки знам во архивата имаше и некои додатни работи.
  2. Dimemk
   Dimemk
   Дај кажи што треба да напраам да ми се прикажуваат сликтие бе ? :)
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Milton
    Milton
    ова ќе ти функционира ако си на некој од платените хостинзи...

    ако си на некој од free hosting компаниите како на пример: 000webhost.com
    е ондак.. има друга процедура.

    ај ти пробај со ова прво.. ако не, ќе му бараме друго чаре :-)
    14 Јули 2012
   3. Dimemk
    Dimemk
    На hostgator сум, ама нејќе пак, сеа само у пост коа отворам ми ја покажува а онака на home page или некоа категораија само лоадира :D А и менито е шекнато нешто додај на скајп да погледеш :)
    14 Јули 2012
   4. Dimemk
    Dimemk
    Дај ако сакаш да ми средиш она со сликите, друго не те замарам, прифати мме на скајп ти пратив покана, milevdimtiar.
    16 Јули 2012
  3. Dimemk
   Dimemk
   Друже ја најде ли аверин ?? јас ја ставив сеа на нов сајт, ама ме јебава ного, ставам лого и тоа преку Цпанел, и пак не го прикажува :D
   1. Milton
    Milton
    ја ставив, пробав и ја баталив averin темата.
    имаше багови еден куп.. и уште ја барам верзија 2.
    4 Јули 2012
   2. Dimemk
    Dimemk
    Никаде ја нема 2ката, ја со оваа мака мачам, и не ја стартувам страната до дека не ја средам/најдам 2ка.
    4 Јули 2012
   3. Dimemk
    Dimemk
    Ако имаш скајп додај ме имам да те прашам нешто за аверин, шекнато е пак и со оваа верзија нешо се е испобркано :D milevdimitar
    12 Јули 2012
  4. Sokolot
   Sokolot
   te nema na skype :)
  5. RicoSoto
   RicoSoto
   Здраво Милтон, гледам дека имаш доста познавање од интернет маркетинг. Јас би ти предложил да размислеш за вклучување во еден мој проект во смисол на guest posting. Сајтот е нов и македонски е. Доколку се монетаризира блогот во иднина(иако многу тешко со оглед на тоа дека сме македонија), те вклучувам тебе во питата. Размисли за ова. Биди поздравен, Дарко.
  6. Chuck Norris
   Chuck Norris
   aj daj hosting ako uste ima :D
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Локација:
  Скопје
  Интернет маркетинг.. or else!