• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Неодамнешна содржина од Luka Antonio

 1. Luka Antonio

  Други видови на заработка - искуство/мислења

  Jas ti davam kod i ti se registriras na sajtot. Znaci mora so referenca. Posle uplakas eden od nivnite paketi (dali preku banka so faktura, dali preku nekoj clen sto ti prefrla od negovata smetka), a so toa dobibas instalaciono za softverot. Softverot ti zavzema prostor na kompjuterot koj treba...
 2. Luka Antonio

  Други видови на заработка - искуство/мислења

  Ima tri nacini kako da gi povleces parite. Eden e preku epayments. Pravis profil i si naracuvas kartica za 30$, i so provizija mozes da gi vadis od bankomat ili da kupuvas vo prodavnica. Vtor nacin e da gi prefrlis na drug sto saka da se zacleni a on da ti dade kesh. Provizijata e 1%. I tret e...
 3. Luka Antonio

  Други видови на заработка - искуство/мислења

  Apsolutno. Denes samo sto zemav 750$. A dokaz... da ti pratam slila od dolarite, drug nacin da ti dokazam neznam :-) Principot e mnogu jasen. I ocigledno funkcionira veke nekolku godini. Luge.napravija pari. Seriozni. Jas nemav za golem vlog i nemam golem paket ama kape po malce. I da ne...
 4. Luka Antonio

  Други видови на заработка - искуство/мислења

  Јас работам со kairos planet. Издавање на компјутерски простор за создавање computer grid кој понатака компанијата го издава на други компании. Мене ми функционора и заработувам од тоа. Ако сте заинтересирани ќе ви дадам повеќе детали.
 5. Luka Antonio

  Методи за најдобра интернет заработка во 2015

  Дали сте чуле за kairos planet? Издавање на компјутерски простор за создавање computer grid кој понатака компанијата го издава на други компании. Мене ми функционора и заработувам од тоа. Ако сте заинтересирани ќе ви дадам повеќе детали.
На врв Дно