• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.
kon
Реакции
304

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

  • ауууу не те разбрав убаво а и не загледав, мислев кажа без Т дека требало
    фала, поправено е
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно