Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
kalco
Последна активност:
11 Јули 2020
Зачленет:
28 Август 2013
Мислења:
64
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
33
Пол:
Машко
Веб-страница:
Локација:
Skopje
Професија:
Experienced Web Developer

kalco

Член, Машко, од Skopje

kalco последен пат беше виден како:
11 Јули 2020