jassum20

Роденден
31 март 1991 (Возраст: 29)
Gender
Male

Трофеи

  1. 5

    ИБиз Член

    30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
  2. 15

    Една година член

    На нашиот форум сте член 1 година. Како награда добиваш 15 поени.
  3. 2

    На некој му се допаѓате

    Somebody out there reacted positively to one of your messages. Keep posting like that for more!
  4. 1

    Прва порака

    Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Дно