Goce M.
Реакции
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

 • Дизајнирам фејсбук фан табови.
  Пример
  https://www.facebook.com/topdesignerbrands/app/221460014534454/
  Испрати ми линкови од твоите фан страни.
  Во замена за пин пост на некоја од твоите страни можам да ти дизајнирам таб со мини веб страна со твои податоци слики текст реклами и линкови.
  поздрав
  Стојан
  https://www.facebook.com/posteryu
  https://www.facebook.com/1038745946176375

  https://www.facebook.com/1038745946176375
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно