Неодамнешна содржина од freetime

 1. freetime

  Продавам фб профил

  Адулт профил , верифициран е , со 5000 приjатели. цена - инбокс.
 2. freetime

  Здраво :)))

  Добредојде другарче, среќно! Ако сакаш да се запознаеш со некој вид на работа, тука сум да ти објаснам :)
 3. freetime

  Купувам 20fb профили

  Да бидат верифицирани од е-маил и мобилен, да немаат никаков блок за лајкање, коментирање итн. Кој колку има нека понуди во инбокс, исто и за цена ќе се договориме во пп.
 4. freetime

  Барам соработник за ППД

  Оној кој што е заинтерсиран нека ме адд на скајп (freetimedk) ќе му објаснам што се треба да прави, тука несакам ништо да откријам... Секако од заработката ќе си добиете %%.
 5. freetime

  Best day on FileIce !

  Идемо даље :DОу јееееах :D
 6. freetime

  Здраво на сите :D

  :welcome:
 7. freetime

  Best day on FileIce !

  Епа подобро ако се регистираш истото да го направиш со податоци на твојот другар ...
 8. freetime

  Best day on FileIce !

  Зависи, некогаш 20,22,21,14,18,12 како ќе ти се погоди,односно која анкета ќе ја пополни :)
 9. freetime

  Best day on FileIce !

  Да да, кл е ова, заклучуваш фајлот.. Инаку немам многу трафик, по 20клика дневно 15 од ФР се :D
 10. freetime

  Best day on FileIce !

  15/3 20% 2 дена подоцна... ОДИМЕ НАПРЕД :) КОЈ САКА ПОЧЕТНИЧКИ СОВЕТИ ОД МЕНЕ НЕКА МЕ АДД НА СКАЈП : freetimedk или нека се јави инбокс. Песна за мотивација. ...Го срушив мојот личен рекорд !!! Мојот најдобар ден на фајлајс !!!!
 11. freetime

  Ибиз Собир

  15 Октомври грешка :D
 12. freetime

  Ибиз Собир

  Здраво момци, гледам на фајлајс ќе има фи собир, па оттаму ми дојде идејата и ние ибизери да се собереме некаде за викенд кога сите ќе бидеме слободни.. Мој предлог е собирот да биде на 15 Септември во Кавадарци, на тој ден во Кавадарци е тогаш панаѓур и рибите се испаднати од аквариумите :D...
 13. freetime

  Помош: Детално објаснивање

  Убедливо најдобри се, 20$ од дл плаќаат..
 14. freetime

  Помош: Детално објаснивање

  Еве ти совет од мене... - Направи фб хак на француски, стави му 50к кредити од Вагекс само + лајкови и фејворитс и очекувај резултати... Таргетирај ги французите, немој да се мачиш со тие глупости што до сега си се бавел.. Само француски видеа прави, хакот кје го направиш во ВБ, ќе се снимаш...
На врв Дно