• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Неодамнешна содржина од filipxo

 1. filipxo

  Купувам ФБ профили

  Здраво, купувам 4 до 5 фејсбук профили со по 4000 до 5000 пријатели (реални а не ботови), би било пожелно да има и пријатели од Македонија. Пишете цена па ќе ве контактирам. Поздрав, filipxo.
 2. filipxo

  Кој платен хостинг го препорачувате?

  Јас го користам HostWinds и сум супер задоволен.
 3. filipxo

  Adsense прашање?

  Зошто друг акаунт ?
 4. filipxo

  Pomos okolu sajt

  Adsense. Супер сајт :)
 5. filipxo

  Giveaway FB Adult Fan Page

  Извлекувањето беше вчера во 11, касниш малце :)
 6. filipxo

  Giveaway FB Adult Fan Page

  13 :)
 7. filipxo

  Секој ден нова листа на Proxy IP

  Прво, се извинувам што не бев редовен и не ставав проксиња но имав некој Х обврски и немав време за ништо. Ете од денес Вкупно:1,035 = Клик тука Elite:220 = Клик тука Anonymous:173= Клик тука Transparent:642= Клик тука
 8. filipxo

  Здраво

  Другар фудбал да не играш случајно ? :welcome:
 9. filipxo

  Google Adsense - Одобрување на сајт

  Почекај, доколку те одбијат прати ми ПП.
 10. filipxo

  Секој ден нова листа на Proxy IP

  Проксињата се ставаат ден за ден. Провери во постовите и ке забележиш а сега го замолувам администраторот да ги избриши сите мислења освен со проксињата.
 11. filipxo

  Секој ден нова листа на Proxy IP

  Не те сфатив многу тоа со беклинковите, но овие ИП можиш да ги користиш за многу нешта. За ботови, промена на ИП итн. http://www.youngzsoft.net/ccproxy/use-proxy-server.htm Секој ден проксињата ги ставам вака: Сите проксиња(Transparent,Elite,Anonymous) = прв линк, потоа одделно ги ставам...
 12. filipxo

  Кои се вашите планови за во 2014?

  Планирам да го разработам ничето и уште неколку PPD методи, да продолжам сериозно со адсенс и Fiverr. Цел во 2014 100$/m доволно за моја возраст :)
 13. filipxo

  Секој ден нова листа на Proxy IP

  Update 10/01/2014 Денеска потрошив повеќе време, и извадив голема количина проксиња. Вкупно:4,166 = Клик тука Elite:820 = Клик тука Anonymous:1208 = Клик тука Transparent:2138 = Клик тука GoodLuck!
 14. filipxo

  Секој ден нова листа на Proxy IP

  Исто така, има некој што ги проба проксињата во овие 2 дена? Дали е се во ред ?
 15. filipxo

  Секој ден нова листа на Proxy IP

  Update. Денешни проксиња. Вкупно:811 = Клик тука Elite:185 = Клик тука Anonymous:95 = Клик тука Transparent:531 = Клик тука Поради ограничената големина на карактери во пост (10,000), проксињата ги ставив во линк :) GoodLuck!
На врв Дно