Неодамнешна содржина од escape2007

 1. escape2007

  Shopify dropshipping

  seophisticated kontaktiraj me na skype, imam predlog kombinacija.
 2. escape2007

  ГАРАНТИРАНА ЗАРАБОТКА СО ЛЕСЕН МЕТОД

  Дечки случајно се вратив да ѕирнам на форумов после 3 години... И самиот не можам да си поверувам што се сум правел и колку неисплатливо е ова.. Трошете го своето време, мозок и пари, интернетот е полн со изненадувања и шанси да заработите. Поздрав blagoja1 :)
 3. escape2007

  Продавање купони

  Прати ми ја страната во ПП да видам што имаш, зависи од niche-то ама за instagram конкретно имаш мулти-опции за заработка, ќе најдеме нешто :)
 4. escape2007

  Моментално најдобар и најсигурен начин на заработка за македонија - проверено

  Браво, продолжи си другарче зашто во Македонија има многу глупи луѓе, ќе ти веруваат многу овчари и тиквари дека правиш пара.. :D Онтопик: Земи работи нешто што прави пари стварно...
 5. escape2007

  Seo 2015

  Започнав свој Блог кај што пишувам статии, можеш да го погледнеш 2 минутки и да ми кажеш како е? ЛИНК ( незнам зошто некако бавно ми лоадира) Знам дека не е нешто wow на прв поглед, ама сакам да работам и да го рангирам па после да работам како Affiliate за некој производи... дали книгата што...
 6. escape2007

  Совет за веб страна

  Па и не сум сигурен баш за сумава што ја кажа ама мора да се знае едно. За да стане бренд треба една многу клучна работа. ВРЕМЕ. Доколку страната стане бренд за многу кратко време, тоа значи дека е сензација и за брзо ќе стане заборавена. Ретко има исклучоци. Знаеш и сам. Кајгана, мотика...
 7. escape2007

  Совет за веб страна

  Немаш сретнато такви? :D Пријателче мозокот надвор од кутијата извади го испери го и врати го :D AVON, ORIFLAME, HERBALIFE,.... шминка, облека, накит, тавчиња, миксери, мебел.. :)
 8. escape2007

  Совет за веб страна

  Нема потенцијал од адсенс со МКД traffic. Сепак можеш да пробаш Affiliate програм од некои од македонскиве компании што имаат такво нешто :)
 9. escape2007

  Помош за јутуб видео со над 200.000 гледаност.

  Точно :) Биди креативен извади некое ново видео за новиов филм нека ти текне некоја идеја. Линкирај го од старово и ќе се рангира брзо па ќе можеш и од него парички да си правиш :)
 10. escape2007

  Помош за јутуб видео со над 200.000 гледаност.

  Не, тоа е затоа што се погодило од монетизацијата да имаш повеќе кликови на рекламите.. Нема врска со видеото од другар ти :)
 11. escape2007

  Андроид апликација

  Прво плати, после клати.. Штом велиш очекуваш голема заработка од апликацијата ти треба нешто што ќе функционира без проблем, багови и се друго.. Така да најди фриленсер што го бива за ова и што има повеќе клиенти. Не оди на фриленс веб страни оти тоа ти е меч со две острици, 90% од случаите се...
 12. escape2007

  Здраво дечки

  Добредојде на форумот, имај убав престој, учи, заработувај :) :welcome:
 13. escape2007

  Помош за јутуб видео со над 200.000 гледаност.

  Која е тематиката на видеото? Контактирај ме во ПП ќе најдеме нешто :)
 14. escape2007

  Купувам facebook профил

  Имам повеќе вакви, контактирај ме :)
 15. escape2007

  Здраво на сите

  :welcome:
На врв Дно