Неодамнешна содржина од dorco

 1. D

  Прашај - prasaj.mk

  Свесен сум за тоа, планот е заедницата да ги чисти несоодветните прашања и одговори.
 2. D

  Прашај - prasaj.mk

  Не ти ја сваќам поентата со купувањето нов домен и креирањето бренд. Можеш да образложиш?
 3. D

  Прашај - prasaj.mk

  Здраво момци, https://prasaj.mk/ е заедница преку која може да побарате/понудите помош за било каков проблем. Оној што го знае stackoverflow, ќе му стане јасно за каков сервис станува збор, односно дека не станува збор за форум сајт. Сите критики и сугестии се добродојдени. Поз
 4. D

  Бесплатно огласување bin.mk

  нема што да се крие. не е готова скрипта, кастом код е. Иначе кога прашав за критики/сугестии мислев да ми посочиш UX/design, не да ми помогнеш со кодот, така да не разбирам што е битно дали е ВП или не.
 5. D

  Бесплатно огласување bin.mk

  Што не е добро? Дизајнот? Иначе не е во ВП правен.
 6. D

  Македонски сајтови што генерираат приход од адсенс

  Здраво дечки, дали знаете македонски сајтови што имаат имплементирано адсенсе код на сајтот? Знам дека адсенсе има забрана за тоа ама до сега сум видел на неколку сајтови само никако да ми текне кои се.
 7. D

  Google adwords за сајт со македонски јазик

  Знае некој трик/идеа како да гугл да ми одобрат огласување за македонски сајт?
 8. D

  Бесплатно огласување bin.mk

  Здраво дечки, https://www.bin.mk/ е нов сервис за бесплатни огласи на Автомобили, Станови, Куќи, Мобилни телефони, laptop компјутери и други категории. Знаете дека веќе има два слични сајтови ( pazar3 i reklama5 ), и единствена разлика е што bin.mk нуди подобри филтри при пребарување...
 9. D

  Google adsense - генерална дискусија

  popravi gi greskite i pobaraj review da ti napraat
 10. D

  Google adsense - генерална дискусија

  Akauntot ti e baniran?
 11. D

  Affiliate понуди за индијци?

  ne igram so toa, samo adsense/adx. Kolku sessii imas mesecno?
 12. D

  Google adsense - генерална дискусија

  ubavo ti pisuva, citaj, na primer mora da imas 150px prazno mesto izmegu flash igra i reklama....
 13. D

  Affiliate понуди за индијци?

  Go prodavas?
 14. D

  Funky Coworking Во Фитр

  Neznam kolku freelancer-i ima na forumov sto rabotat od doma, taka da na koj mu e dosadno utre (petok) i saka da se druzi i zapoznae so zaednicata moze slobodno da pomine od 10-5 https://www.facebook.com/events/240657289798352/?ti=cl Imame i kanal na slack kade sto se spodeluvaat poveke...
 15. D

  Каков Хостинг

  https://css-tricks.com/thinking-async/
На врв Дно