Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
dorco
Последна активност:
8 Август 2020 во 12:13
Зачленет:
26 Јануари 2013
Мислења:
361
Допаѓања:
118
Поени од трофеи:
68

Го следат 1

Роденден:
1 Септември 1980 (Возраст: 39)

dorco

Активен член, 39

нема никаков бот, јас се понудив да го направам.....а сега немам време за тоа 8 Ноември 2013

dorco последен пат беше виден како:
8 Август 2020 во 12:13