Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Dimitar
Последна активност:
17 Јануари 2016
Зачленет:
16 Јули 2012
Мислења:
22
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
43
Пол:
Машко
Веб-страница:
Локација:
Скопје
Професија:
Електротехничар

Dimitar

Член, Машко, од Скопје

Dimitar последен пат беше виден како:
17 Јануари 2016