Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Dimemk
Последна активност:
10 Септември 2015
Зачленет:
9 Април 2012
Мислења:
254
Допаѓања:
39
Поени од трофеи:
53

Ги следи 2

Го следат 1

Пол:
Машко
Веб-страница:
Локација:
Под исарот
Професија:
Бизнис-Информатичар

Dimemk

Активен член, Машко, од Под исарот

Dimemk последен пат беше виден како:
10 Септември 2015
  1. Ilishev
   Ilishev
   Оти бе не работе вејќе worldroid.com ? :D
   1. Dimemk
    Dimemk
    Оти не работе :D Спремам нешто ново, подобро шо мислам дека подобро ќе испадне па ќе видеме )
    12 Јули 2013
  2. Аце
   Аце
   Е трол си бе, ги запушти страните...Треба малце активно постирање :)
   1. Dimemk
    Dimemk
    Вечер одам на одмор :D И инат ме фана не постира оти сакам ја averin а нејќе да ми помогне онај твојот пријател милтон :D
    18 Јули 2012
  3. aleksandar4o
   aleksandar4o
   Нема проблем,доколку би можел да помогнам тука сум.
  4. aleksandar4o
   aleksandar4o
   Земаш линк од Short link , додека View Landing Page(Preview) ти е како изгледата страната на која луѓето ке бидат насочени.Повеќето неможиш да ги видиш бидејќи си од Македонија.Треба да напрајш ноф блог,имам ставено скрипта во мојата тема Peerfly промовирање најдија и искористија за нов блог.Кога некој ќе кликне на линкот ти добиваш VIEW , а за да те платат мора да има Конверзија(Конверзиајта е кога некој ќе го направи тоа што го пише на понудата) ако одбериш емаил понуда онда кога некој ќе влези и напише емаил тогаш те плаќат. И не со Buy Here бидејќи тие нудат бесплатни производи како на приемр Free Iphone и прво го ставаш линко во дескрипшн.
  5. aleksandar4o
   aleksandar4o
  6. aleksandar4o
   aleksandar4o
   Koe youtube? Мислиш на vagex?
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Веб-страница:
  http://infospot.com.mk
  Локација:
  Под исарот
  Професија:
  Бизнис-Информатичар

  Потпис

  Најуспеш човек е оној кој ја има вистинската информација - INFOSPOT[com][mk]