Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Делија
Последна активност:
19 Октомври 2015
Зачленет:
3 Септември 2015
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машко
Роденден:
13 Февруари 1990 (Возраст: 29)

Делија

Нов член, Машко, 29

Делија последен пат беше виден како:
19 Октомври 2015