Неодамнешна содржина од darky

 1. darky

  Okay freedom premium vpn free

  Регистрирајте додека е бесплатно Sales page https://www.okayfreedom.com/en/ Link: https://www.okayfreedom.com/specials/chip0216/of
 2. darky

  Помош околу адворд купон

  Првпат пробувам адворд кампања откако добив 100$ купон од адвордс. Фино си ги платив потребните 25$ кои се потребни за активирање на купон и откако го вметнав кодот следуваше... We're sorry, you're not eligible for this promotional code for the following reason: Your billing address doesn't...
 3. darky

  Google account phone верификација

  Не се проблем броевите... Бриши cookies пред да се логираш на друг акаунт и користи firefox место chrome..
 4. darky

  Колку заработувате од Адсенс?

  Отидов денес до Унибанка да ги земам парите од адсенс, 25евра провизија:wtf: дали е исто со сите банки?
 5. darky

  Како до повеќе фанови на фејсбук

  @kalco ќе наоѓаш други фб страни слични на твоето niche и ќе коментираш со твојата страна. ИСто така ќе им правиш like на фановите кои коментирале на тие страни.
 6. darky

  Google Adsense

  Исто ти е. Јас го користа wp-insert плагинот, има доста функции и врши работа.
 7. darky

  Колку заработувате од Адсенс?

  Да не отварам нова тема... пред 2 месеци почнав да се бавам по малку со адсенс, имам една мала сума од 200 и кусур евра за земање меѓутоа бакарските детали ги вметнав на 1ви јуни. Кога исплаќа адсенс и дали има шанси да ги пуштат при следна исплата?
 8. darky

  CPA помош . !

  Добар си :) "no offers found" значи дека нема ЦПА понуди за нашата мила држава. Пробај со некое USA прокси или vps ако имаш и ќе ти излезат доста понуди... п.с Усоврши го англискиот иначе нема напредок. EAZY - EASY BTW не го демотивирам, напротив ако некој мене би ми коментирал така јас...
 9. darky

  CPA помош . !

  Друже среќно со CPA но ако на 2-3 дена не си сватил за што се работи можда треба да бараш друг начин како да дојдеш при пари преку ИМ.
 10. darky

  Страни за пишувачи

  Пробај iwriter.com
 11. darky

  FileIce метод за заработка

  Малку веројатно дека ќе најдеш анкети за пополнување во Франција. Обично тие имаат понуди за симнување на апликации или игрици за кои им одземаат од сметка десетици $$... Место да се малтретираш со микроворкерс земи читај туториали за јутјуб кампања на цпа понуди, повеќе ќе ти се исплати.
 12. darky

  Дневник Прв Интернет Маркетинг Дневник

  Браво друже, те гледам често си на cpagrip chat. Добро напредуваш...
 13. darky

  CPALead Вадење пари

  Wire, PP, Payoneer...
 14. darky

  Дневник Прв Интернет Маркетинг Дневник

  Среќно! Си избрал добра компанија. За колку време успеа да ги рангираш страните?
 15. darky

  Кој платен хостинг го препорачувате?

  Сум бил претплатник на Host1plus и Hostgator... лично за мене Hostgator се подобри, усугата им е на ниво.
На врв Дно