Неодамнешна содржина од danmkd

  1. D

    Совет за почетник

    Здраво. Нов сум во 'бизнисов' и секој дел совет помага. Имам блог за филмови стримовање, сакам да знам како да подобрам трафик, имам Јутуб канал и ставам линкови од нови епизоди и филмови како што излегуваат.Како да ја промовирам страницата за да излегува на гугл во првите страници.Кога ќе ми се...
На врв Дно