Неодамнешна содржина од daceee90

 1. daceee90

  Jigoshop (wordpress) проблем

  Вака се работи за да ги изменам текстовите Shop Now и Get your Lishinu! после во Cart морам доста текстови да сменам и на дугмиња кога ќе ја отворам страната во админ нема ништо :/ (не го имам работено ВП) така да мора да едитирам некој php фајл по мое али неможам да го најдам фајлот каде е се...
 2. daceee90

  Jigoshop (wordpress) проблем

  Здраво ми се јави еден проблем ѕначи мора да изменам некој текст во Cart и во Shop. линкот е тука неможам никако да најдам :/ ке може ли некој да ми објасни каде да ги најдам текстовите да ги изменам ?
 3. daceee90

  Барам пхп програмер за работа од дома.

  Здраво. Барам пхп програмер ѕа работа од дома понатаму можност и ѕа во странство (Словенија, Германија, Холандија) се работи на проекти (Wordpress, Joomla...) само пхп јазик е обавезен бидејки се прават доста модификации. Програмерот мора да биде сериозен и да си ја знае работава. Контакт на...
 4. daceee90

  Барам СЕО Мајстор

  фала на коментарите :) вака платено огласуванје согурно, но зборот ми беше за оптимизација кој што би предложил и кој би можел да помогне на било каков начин (нормално, плакаме за тоа).
 5. daceee90

  Барам СЕО Мајстор

  Се работи за страна www.lishinu.com повеќе инфо на страната. Продуктот ќе се продава на светско ниво ве молам контакт на [email protected], facebook/daceee90, или ПП.
 6. daceee90

  Прашање во врска со Нулирана Тема/Модул

  Вака моментално отварам една веб продавница во Словенија, па ме за нима дали пречи ако имам Нулирана тема или модул нормално за почеток додека појде да не тропам пари у луфт за старт.. користам OpenCart Фала
 7. daceee90

  Google Adsense

  Проблем е што е само преко Youtube видеата се монетизирани :)
 8. daceee90

  Google Adsense

  ми је појави еден проблем со адсенс, адсенс. проблемот е на сликава. Има ли некое решение? ова ми се има појавено од почеток, а почетокот е пред 3 месеци некаде :)
 9. daceee90

  Прашање во врска со Google Adsense и YouTube

  да него поентата ми беше за youtube дали треба тука да ги креирам или автоматски се внесуваат на youtube
 10. daceee90

  Прашање во врска со Google Adsense и YouTube

  Затоа ме буни пошто немам внесено ништо
 11. daceee90

  Прашање во врска со Google Adsense и YouTube

  значи адовите што идат се преку мој адсенс? :)
 12. daceee90

  Прашање во врска со Google Adsense и YouTube

  Здраво, Вака почнав да се занимавам малку со youtube и google adsense сега ме интересира: 1. Ги монетизирав видеа на youtube преку youtube се регистрирав на google adnsense. Дали треба да креирам адови и да ги поставувам некако на youtube или тоа ќе си иде автоматски и кои реклами се од мене што...
 13. daceee90

  Кинески Веб Страни

  се извинувам не сум ја видел темата
 14. daceee90

  www.planefinder.net

  1. Разгледај го постираниот сајт од каде потекнува и во чива сопственост е 2. Сајтов е постиран во интересни сајтови затоа што за мене е интересен а можда и за уште некои членови ќе му се најде ако патува некаде! 3. Иако е неколку години стар форум сеуште е фреш за неговата статистика и треба да...
 15. daceee90

  Кинески Веб Страни

  www.chinabestwholesale.com
На врв Дно