d_dimitar

Роденден
28 февруари 1984 (Возраст: 37)
Gender
Male

Контакт

Skype
s_dimitar

Трофеи

 1. 2

  На некој му се допаѓате

  Somebody out there reacted positively to one of your messages. Keep posting like that for more!
 2. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
 3. 15

  Една година член

  На нашиот форум сте член 1 година. Како награда добиваш 15 поени.
На врв Дно