Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Chuck Norris
Последна активност:
27 Април 2016
Зачленет:
28 Декември 2011
Мислења:
250
Допаѓања:
33
Поени од трофеи:
53
Веб-страница:
Локација:
Македонија

Chuck Norris

Активен член, од Македонија

Chuck Norris последен пат беше виден како:
27 Април 2016