Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Bojan
Последна активност:
19 Септември 2016
Зачленет:
9 Март 2012
Мислења:
79
Допаѓања:
43
Поени од трофеи:
43

Bojan

Член

Bojan последен пат беше виден како:
19 Септември 2016
  1. Dimemk
   Dimemk
   Пратив таму, него сакам да има и тоа ФБ лике и шеар, и одма да се објавува, да не мора да го одобрувам јас, и да е како коментар, не пост со наслов да се влегува во него, туку отвара член категоријата/пејџот и во неа гледа Напиши мисла - клика пишува мава паблиш и после тоа одма му излага и може да мавне шеар и лајк :)
  2. Dimemk
   Dimemk
   А да размениме ние скајп и да средиме работа :) Вака кој знае до кога ќе правием :D
   1. Bojan
    Bojan
    Не сум многу активен на скајп... т.е. не ми текнува ни на username-от... :)
    Иначе при крај си, само уште прилагодување на кодот според твојата тема односно page.php, и работи, проверено е. :)
    Стај го само кодот од page.php од твојата тема, и ќе го средиме одма. 5 минути работа.
    6 Август 2013
 • Вчитување...
 • Вчитување...