Неодамнешна содржина од BlackHat

 1. BlackHat

  Fiverr заработка - генерална дискусија

  Нема врска, барем моите гигови беа за Backlinks, немаше воопшто спомнато некоја компанија... Туку тие прават што ќе им текне и како им одговара, имаат еден куп продавачи и сеа си играат к**от со нив... Според моите претпоставки, за година дена SEOClerks ќе има повеќе трафик од Fiverr - барем за...
 2. BlackHat

  Fiverr заработка - генерална дискусија

  Мене ми се случи пред 3 месеци и тоа не еден гиг, не обичен гиг. 5 Гига, Top-Rated Seller, секој гиг имаше над 500+ Positive Feedback, 0 Negative. Толку бев изреволтиран, што им пишав на Support и бидејќи добив Shitty Answer, ги откарав у три лепе ***** ******** и си кркнав банче. :)
 3. BlackHat

  AliExpress / AliBaba Shopping

  Преку China Post за колку време стигнуваат пратките?
 4. BlackHat

  AliExpress / AliBaba Shopping

  Под City напишав: Ohrid, Province/State мораше да се пополни и таму пишав: Ohrid, улица: Ljubanishta (иначе село е ова, така им пише на комшииве овде, неаме бројки, нема нишо од тоа)... ваљда не сум утнал нешто...
 5. BlackHat

  AliExpress / AliBaba Shopping

  Исто така сакам да знам ако сте порачувале нешто друго од Кина, преку друг сајт, дали воопшто ви стигнало и дали сте имале проблеми?
 6. BlackHat

  AliExpress / AliBaba Shopping

  Темава ја отварам за секој да сподели искуства со овој сервис сличен на eBay. alibaba.com aliexpress.com Во другите држави сервисот функционира многу добро. Да разбијам лед, еве прво прашање од мене: Го имате ли користено овој сервис, колку денови треба за да стигнат порачките до нашава...
 7. BlackHat

  Fivesquids - What can you do for £5?

  Спечале и за бото и поче :D
 8. BlackHat

  Работи некој со PPD(Fileice,Sharecash,Firecash)?

  Супер. Добро би било да ставиш и скриншоти, да ги мотивира другите членови да посветат повеќе работа. :)
 9. BlackHat

  Оф-топик - Стара

  ХАХАХАХА! Се помочав од смеење! :D
 10. BlackHat

  1 година ИБиз :)

  Среќен роденден ИБиз, најдобар форум според мене во оваа наша држава. :no1:
 11. BlackHat

  Fiverr заработка - генерална дискусија

  Нема да се врати Експрес колку и да завршиш. :rolleyes:
 12. BlackHat

  Дали имате ваши веб страни?

  Стај PayPal информации во скриптата, направи 100 долари на PayPal и почекај некое време да видиш што ќе се деси. :p
 13. BlackHat

  Дали имате ваши веб страни?

  Зар даде $100 за скриптава? :eek: И како со PayPal од МК друже, кога ќе ти направат Dispute како се снаоѓаш? o_O Иначе ај со среќа. :)
 14. BlackHat

  Дојде ред да се преставам...

  Hello Marry. :cool: :thumbsup:
На врв Дно