Неодамнешна содржина од Bj_man

 1. Bj_man

  Giveaway 100+ us лајкови на facebook

  се изнамачив за лајкови ај кажете ама да не е со кредити да лајкнеш за да ти лајкнат :D
 2. Bj_man

  Метод на заработка со помош на youtube (ранкување видеа)!

  никој не пиша колкава е заработувачкатамене ми треба страна да ги uploadiram сликите и видеата што ми ги бараат од еден проект зафаќаат 50 гига вкупно можам и да ги разделам ... ама во меѓудругото сакам да си ги ставам на некоја страна и да си куцкам некој денарче на download ,click i view ...
 3. Bj_man

  Заработка со аплоадирање на слики...

  ова е за 1000 лајкови или како ?
 4. Bj_man

  GoDaddy промо кодови

  за 3 долари можеш да го земеш само на 1 година иначе е поскап ... o_O
 5. Bj_man

  GoDaddy промо кодови

  влегувам на odaddy ставам код од Honey све топ се активира кодот и цената рипа одма поскапо иди :D пишете шо е работава ако имал некој таков проблем ..
 6. Bj_man

  GoDaddy промо кодови

  Здраво друштво ми треба Хост и домеин .. Мн се напнав со овие ефтиниве што се рекламираат по 2-3$ или од после ти бара 100$ или не ти ја прима картичката и слични други фрки ... значи нема добро и ефтино .. Дајте предлози .. и некои со попус дека за 3-4 веб-страни ми треба ... очекувам на...
 7. Bj_man

  Alixpress Shopping - одданочување производ

  И да ја завршам случката ...телефонски јавувања и зезанции ... тие ми звонат јас им звонам тие се прават дека непостои таква пратка ... писмото со царински број 2 пати ми го вратиле од пошта ... и еден куп од нашите неписмени вработени одвај до целта да стасаш ..... ми пратија фактура од...
 8. Bj_man

  Alixpress Shopping - одданочување производ

  ама за да биди покомплицирано тие ти бараат документ со адреса и цена од тој што ти испратил ... ако е сервис бараат адреса од сервисот ... ако е нов адреса од фабриката ... знам какви филмови прават тие од царина имам работено со нив и од кејв си го бичат која појака заебанција ке им направи на...
 9. Bj_man

  Alixpress Shopping - одданочување производ

  нема на акаунтот ... a нема ни на мејл ... му пишав на испраќачот ако може да ми прати потврда ..
 10. Bj_man

  Alixpress Shopping - одданочување производ

  а кај да барам нишо на мејл ми нема стасано дека сум го платил потврда?
 11. Bj_man

  Alixpress Shopping - одданочување производ

  a ako ja pisam realnata cena kolku treba carina da platam na 150$
 12. Bj_man

  Alixpress Shopping - одданочување производ

  Да се надоврзам на темава ми се јавија од царина ... Да пратам документ со адреса фирма и печат на испрајкачот ... и Дека треба да се прати фактура колку чини телефонот ... тоа што пишувало на пакетот 30$ НЕ важело ... Сега треба да го контактирам испраќачот на алиекспрес и да се замарам со...
 13. Bj_man

  Здраво на сите

  Многу убави теми се зачитав и посакав да бидам дел од вашиот тим :D Се надевам на соработка ..
На врв Дно