Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
BigBull
Последна активност:
14 Ноември 2018
Зачленет:
1 Март 2012
Мислења:
193
Допаѓања:
68
Поени од трофеи:
53

Го следат 1

Пол:
Машко
Роденден:
Октомври 17
Локација:
Струмица
Професија:
Газда

BigBull

Активен член, Машко, од Струмица

BigBull последен пат беше виден како:
14 Ноември 2018