• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Неодамнешна содржина од AcikA

 1. AcikA

  Prodavam fejzbuk profil

  Продавам фејзбук профил активен 2 години миниум лајкови од пост 6/7 ,неколку споделувања и коментари профилот е наменет за здрава исхрана и здрав живот, https://m.facebook.com/profile.php?id=100008058330796 евтино го давам ако сака некој?
 2. AcikA

  Колку заработувате од Адсенс?

  @Goranski http://www.healthyliving-us.com/ еве го сајтот, да пробам сеа со адсенс??
 3. AcikA

  Alixpress Shopping - одданочување производ

  Извинете вака на лошо место ја ставам темава но барам за помош се надевам дека ке ми помогне некој што знае ,сакам да прашам што ке биде ако порачам еден телефон од $35 дали телефонот ке оди на царина или не оти читав разни теми за вакви работи дека телефон по $45 не оди на царина ај ке ве молам...
 4. AcikA

  Pomos okolu sajt

  не,нешто во доменот пипав и расипав ама ке ми среди еден другар ,него сакав да ви кажам дека ме прифатија на адсенс ,еве ја сликата може сеа да ми објасните што како да направам да одам напред без пречки? Ви благодарам многу
 5. AcikA

  Pomos okolu sajt

  ви благодарам многу ,овој темплејт го најдов и го стаив ама проблем е што треба да одам да пипам таму по хтмл она ова да не го расипам иначе пробав да ја тргнам печурката ама си реков да не заебам работа неш ке тражам помош на ибиз ..
 6. AcikA

  Pomos okolu sajt

  pomos baram okolu ovaj sajt da mi predlozite nesto,se uste se neam odleceno koja ppc kompanija da ja izberam dali adsense ili drugi i malce za blogot eve www.healthyliving-us.com vi blagodaram mnogu /
 7. AcikA

  Кои се вашите планови за во 2014?

  $1.000 до крајо на годината на микроворкерс :no1:
 8. AcikA

  Помош околу cpa

  Може малце на кратко некој да ми објасни што како се работа ова cpa, почетник сум со микроверкерс почнав пота фиверр па се префрлив на блог односно адсенс пробав и ме банираа. Дај доколку може да ми објасните на кратко .. Ви благодарам
 9. AcikA

  Здраво На Сите

  Здраво јас сум александар од источна македонија ,многу добар форум за интернет бизнисите во македонија
На врв Дно