Дизајн

Дискусија околу Веб и Графички дизајн.

 1. Веб дизајн

  Теми:
  6
  Мислења:
  50
  Последно: Wysiwyg web builder за креирањен на cpa/ppd MindHunter, 6 Септември 2015
  RSS
 2. Графички дизајн

  Теми:
  3
  Мислења:
  38
  Последно: Во кои програми дизајнирате ? kon, 11 Април 2014
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. kris
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,038
 2. Korunovski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,943
 3. Аце
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  880
 4. Аце
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  776
 5. Hristijan :)
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  877
 6. kon
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  3,103
 7. talevskiboss
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  755
 8. makedon4e
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  718
 9. kon
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,108
 10. martin
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,342

Опции за прикажување на темите

Вчитување...